Угорщина звільнила сімох інкасатлрів «Ощадбанку», яких раніше затримали буцімто за підозрою у відмиванні грошей.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міністра закордонних справ Андрія Сибігу.
«Наразі вони вже перебувають у безпеці та перетнули український кордон. Наші консули надали їм необхідну допомогу», — сказав Сибіга.
Нагадаємо, ввечері 5 березня «Ощадбанк» повідомив, що два автомобілі його інкасаторської служби із сімома працівниками бригади інкасації «були безпідставно затримані» в Угорщині.
