СвітВ Україну повернули сімох інкасаторів «Ощадбанку», яких раніше затримали в Угорщині 

В Україну повернули сімох інкасаторів «Ощадбанку», яких раніше затримали в Угорщині 

Угорщина звільнила сімох інкасатлрів «Ощадбанку», яких раніше затримали буцімто за підозрою у відмиванні грошей.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міністра закордонних справ Андрія Сибігу.

«Наразі вони вже перебувають у безпеці та перетнули український кордон. Наші консули надали їм необхідну допомогу», — сказав Сибіга.

Нагадаємо, ввечері 5 березня «Ощадбанк» повідомив, що два автомобілі його інкасаторської служби із сімома працівниками бригади інкасації «були безпідставно затримані» в Угорщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc