Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що йдеться про силові трансформатори, розподільчі шафи, генератори, освітлювальні щогли.
Обладнання надійшло від Нідерландів, Німеччини, Швейцарії, Фінляндії, Іспанії та Норвегії.
Окрім того, невдовзі очікується партія допомоги від Чехії, Австрії, а також 400 генераторів від Польщі.
Нагадаємо, в Україні впроваджують новий формат роботи Пунктів незламності.
