СвітУкраїна отримала понад 50 тонн енергообладнання від партнерів

Україна отримала понад 50 тонн енергообладнання від партнерів

Міністр енергетики Денис Шмигаль повідомив, що йдеться про силові трансформатори, розподільчі шафи, генератори, освітлювальні щогли.

Обладнання надійшло від Нідерландів, Німеччини, Швейцарії, Фінляндії, Іспанії та Норвегії.

Окрім того, невдовзі очікується партія допомоги від Чехії, Австрії, а також 400 генераторів від Польщі.

Нагадаємо, в Україні впроваджують новий формат роботи Пунктів незламності.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc