СвітУ Білому домі заявили, що Гренландія «має бути частиною США»

У Білому домі заявили, що Гренландія «має бути частиною США»

«Гренландія повинна бути частиною Сполучених Штатів» – офіційна позиція адміністрації президента США Дональда Трампа.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву заступника глави адміністрації Білого дому Стівен Міллера в інтерв’ю CNN.

Попри таку позицію Білого дому, Міллер відкинув необхідність застосування військової сили для придбання Гренландії.

«Ніхто не буде воювати зі Сполученими Штатами за майбутнє Гренландії», — сказав він в етері CNN.

Водночас Міллер не відповів на запитання, чи військове втручання повністю виключено, а натомість поставив під сумнів претензії Данії на арктичну територію.

«На чому ґрунтуються їхні територіальні претензії? На чому ґрунтується їхнє право вважати Гренландію колонією Данії? Сполучені Штати є силою НАТО. Щоб Сполучені Штати могли забезпечити безпеку Арктичного регіону, захищати й обороняти НАТО та інтереси НАТО, очевидно, що Гренландія повинна бути частиною Сполучених Штатів, і це питання ми будемо обговорювати як країна», — заявив Міллер.

Нагадаємо, Трамп пригрозив Індії новими тарифами через закупки урядом країни російської нафти.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc