Регіон РівнеСнігопад у Рівному: водіїв просять не залишати авто на узбіччях

Снігопад у Рівному: водіїв просять не залишати авто на узбіччях

У Рівному комунальні служби ліквідовують наслідки інтенсивного снігопаду. До робіт залучили спецтехніку та працівників ручного прибирання. Очищення триває на основних магістралях, другорядних вулицях, тротуарах і зупинках громадського транспорту.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на в.о. міського голови Рівного Віктора Шакирзяна.

Комунальники працюють у посиленому режимі, аби забезпечити безпечний рух транспорту та пішоходів. Через значну кількість опадів прибирання міста потребує часу, тож містян просять поставитися до ситуації з розумінням.

Водіїв закликають не залишати автомобілі на узбіччях доріг, адже це ускладнює роботу спецтехніки та сповільнює прибирання вулиць.

Нагадаємо, графік відключень світла буде діяти на Водохреще в Рівному та області.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc