Президент Польщі Кароль Навроцький наклав вето на закон про соцдопомогу для безробітних українців. Вони можуть залишитися без популярної виплати та безкоштовного медобслуговування.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на польське видання Interia Wydarzenia.
Навроцький наклав вето на ухвалений Сеймом законопроєкт, який передбачав соціальну підтримку для громадян України. Глава держави пояснив, що програма “800 Плюс” та безкоштовні медичні послуги мають надаватися лише тим українцям, які офіційно працюють у Польщі.
Президент наголлсив, що у центрі державної політики мають залишатися поляки.
«Я вважаю, що ми повинні досягти тут певної форми соціальної справедливості. Поляків у їхній власній країні слід ставити принаймні нарівні з нашими гостями з України. Це для мене є фундаментальним, тому я не підписав закон про допомогу громадянам України в такому вигляді», – заявив він.
Нагадаємо, Кароль Навроцький та Володимир Зеленський провели першу телефонну розмову.
