Регіон РівнеВ медзакладах Рівненщини можуть повернути масковий режим: перший крок уже зроблено

В медзакладах Рівненщини можуть повернути масковий режим: перший крок уже зроблено

У Рівному запровадили масковий режим у Регіональному центрі орфанних захворювань, радіаційного захисту та спеціалізованої допомоги (колишня «чорнобильська лікарня»). Таке рішення адміністрація ухвалила через зростання кількості випадків захворювання на COVID-19.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

Питання введення маскового режиму розглядають й інші обласні медичні заклади. Водночас в Обласній інфекційній лікарні він діє постійно, враховуючи профіль медзакладу.

Оновлено: Таке ж рішення прийнято в обласному шкірно-венерологічному диспансері. Тож і там запроваджується масковий режим.

Нагадаємо, через ускладнення від коронавірусу на Рівненщині померла жінка.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc