У Рівному запровадили масковий режим у Регіональному центрі орфанних захворювань, радіаційного захисту та спеціалізованої допомоги (колишня «чорнобильська лікарня»). Таке рішення адміністрація ухвалила через зростання кількості випадків захворювання на COVID-19.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
Питання введення маскового режиму розглядають й інші обласні медичні заклади. Водночас в Обласній інфекційній лікарні він діє постійно, враховуючи профіль медзакладу.
Оновлено: Таке ж рішення прийнято в обласному шкірно-венерологічному диспансері. Тож і там запроваджується масковий режим.
Нагадаємо, через ускладнення від коронавірусу на Рівненщині померла жінка.
