Польща не зможе платити за Starlink для України. Причина- вето президента Кароля Навроцького на закон про продовження допомоги для українських біженців.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міністра цифровізації Польщі Кшиштофа Гавковського у соцмережі Х.
«Президентські вето ріжуть насліпо! Кароль Навроцький своїм рішенням відключає інтернет для України, бо де-факто його рішення щодо закону про допомогу громадянам України означає саме це. Це кінець інтернету Starlink, який Польща надає Україні, що веде війну», – написав міністр.
Він назвав це «подарунком» для російського диктатора володимира путіна, адже відключення України від критично важливих сервісів напряму грає на руку агресору.
«Пане президенте, ви повинні припинити сліпо завдавати ударів уряду в ім’я політичної боротьби. Ви шкодите людям, які борються за свою незалежність, і водночас допомагаєте росії. Одні скажуть: “Ганьба!”, інші: “Зрада сусіда!», – наголосив Гавковський.
Нагадаємо, сьогодні, 25 серпня, президент Польщі Кароль Навроцький наклав вето на ухвалений Сеймом законопроєкт, який передбачав соціальну підтримку для громадян України.
