Протягом найближчих років Німеччина щорічно надаватиме Україні 9 млрд євро.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяви міністра фінансів та віцеканцлера Німеччини Ларс Клінгбейль під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.
«Як міністр фінансів, я наголосив, і це також було погоджено Федеральним урядом, що ми зобов’язуємося підтримувати Україну в найближчі роки, витрачаючи 9 мільярдів євро щорічно», – сказав Клінгбейль.
Він також обговорив із міністром фінансів України Сергієм Марченко продовження та варіанти підтримки України.
Нагадаємо, Німеччина передасть Україні два Patriot, але є умова.
