Масштабний блекаут стався у всіх провінціях Іраку. Більшість ліній електропередачі вийшли з ладу через аварійну технічну несправність.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телеканал Dijlah TV.
У міністерстві електроенергетики Іраку заявили, що причиною відключення світла стала «ізраїльська кібератака». Причому світло вимкнулося навіть у «зеленій зоні» Багдада, де розташоване посольство США.
При цьому співробітник диспетчерського підрозділу міністерства електроенергетики Іраку повідомив про повний колапс електроенергетичної системи в усій країні.
Він підтвердив, що «кібератака почалася з електростанцій у провінціях Басра, Ді-Кар, Мутанна і Майсан, спричинивши вимкнення електроенергії в усьому Іраку», зазначивши, що ще одну кібератаку було направлено на електростанцію на півдні Багдада.
Зі свого боку, міністерство електроенергетики Іраку оголосило, що електропостачання в усіх іракських провінціях було відключено внаслідок «аварійної технічної несправності , яка призвела до виходу з ладу більшості ліній електропередач.
У заяві міністерства йдеться про те, що технічні бригади негайно розпочали роботу з усунення несправності в найкоротші терміни, очікуючи на поступове відновлення електропостачання найближчими годинами, і закликають громадян дотримуватися правил техніки безпеки під час відключення електроенергії.
Нагадаємо, Ізраїль атакував Іран та запровадив надзвичайний стан: що відомо.
