СвітДо Києва прибули міністри закордонних справ Литви та Німеччини

До Києва прибули міністри закордонних справ Литви та Німеччини

Сьогодні, 1 квітня до Києва приїхали Міністр закордонних справ Литви Кястусіс Будріс та глава МЗС Німеччини Анналена Бербок.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на допис у соцмережі Кястусіс Будріс та МЗС Німеччини.

«Прибув у вільний Київ, щоб висловити непохитну підтримку Литви відважному українському народу. Ми продовжимо стояти поруч з вами у вашій боротьбі за свободу та суверенітет», — написав Будріс.

Очільник МЗС Литви додав, що країна підтримує «сильну та стійку Україну в ЄС».

У Міністерстві закордонних справ Німеччини повідомили, що Анналена Бербок після прибуття огосила, що Німеччина надасть Україні ще 130 мільйонів євро на гуманітарну допомогу та стабілізаційні заходи.

«У зв’язку з глухим кутом у відносинах між США і росією, абсолютно необхідно, щоб ми показали, що ми… стоїмо на боці України і підтримуємо її зараз більше, ніж будь-коли раніше», — прокоментувала Бербок.

Нагадаємо, три роки з деокупації Бучі: Зеленські разом з іноземними політиками вшанували пам’ять померлих

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc