УкраїнаТри роки з деокупації Бучі: Зеленські разом з іноземними політиками вшанували пам’ять...

Три роки з деокупації Бучі: Зеленські разом з іноземними політиками вшанували пам’ять померлих

Президент Володимир Зеленський разом з першою леді, українськими та іноземними політиками у третю річницю звільнення міста Буча вшанували пам’ять померлих під час окупації частини Київщини.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на главу держави.

«Три роки тому наші воїни звільнили Бучу від російських окупантів. І світ побачив, що таке російська окупація. Вбиті люди на вулицях. Закатовані люди. Могили у дворах звичайних будинків. Відтоді ніхто у світі не може сказати, що не знає, що саме захищає Україна. Україна бореться за життя для своїх людей. За те, щоб ніхто й ніколи на нашій землі не робив того, що зробили російські окупанти», — заявив Зеленський.

До вшанування пам’яті долучилися голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, керівник Офісу президента Андрій Єрмак та глави парламентів інших держав.

Фото – В. Зеленський
Фото – В. Зеленський
Фото – В. Зеленський
Фото – В. Зеленський
Фото – В. Зеленський
Фото – В. Зеленський

Сьогодні, 31 березня до Києва з візитом прибули спікери та віцеспікери парламентів з 17 європейських країн, а також представники Європарламенту.

Нагадаємо, у Бучі зведуть новий меморіал пам’яті.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc