КриміналЗатримали молодика, який забирав посилку з наркотиками у Рівному 

Затримали молодика, який забирав посилку з наркотиками у Рівному 

У Рівному затримали 22-річного чоловіка, який забирав посилку з наркотиками з поштомату. А саме, особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено – PVP.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.

Затримання було 4 лютого. Наркотики він замовив через Telegram-канал. Згідно висновку експертів, у посилці було більше 23 грам або близько 100 доз PVP.

Фото – Рівненська обласна прокуратура

Молодику повідомлено про підозру та вирішується питання щодо запобіжного заходу. Додамо, що наразі у суді вже є кримінальне провадження стосовно нього за фактом незаконного збуту та зберігання психотропних речовин.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc