Регіон РівнеПопередили про підвищену небезпеку на автошляхах та тротуарах Рівненщини

Попередили про підвищену небезпеку на автошляхах та тротуарах Рівненщини

Синоптики попереджають про підвищену небезпеку на автошляхах та тротуарах Рівненщини. Це може ускладнити рух транспорту й збільшити ризик аварій та травмування пішоходів. Зокрема, завтра 6 лютого на окремих ділянках доріг на Рівненщині – ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий). 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненський обласний гідрометцентр.

Водіїв та пішоходів просять бути особливо уважними та обережними.

Нагадаємо, у Рівному по вулиці Білій працювали сапери: що сталося.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc