КриміналТрагедія на залізниці Рівненщини: 17-річний хлопець потрапив під потяг через навушники

Трагедія на залізниці Рівненщини: 17-річний хлопець потрапив під потяг через навушники

Сьогодні зранку сталася чергова трагедія на залізниці Рівненщини, внаслідок якої загинув неповнолітній місцевий житель. Випадок зафіксували 2 червня близько 07:30 у селі Новостав на залізничній станції «Клевань-Петрука».

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Трагедія на залізниці Рівненщини: що відомо про подію

За попередньою інформацією від машиніста потягу «Варшава-Київ», 17-річний юнак рухався уздовж колії. Не впевнившись у безпечності своїх дій, він раптово почав переходити залізничні рейки прямо перед рухомим складом.

Потяг Варшава Київ та залізничні колії
Фото – ГУНП у Рівненській області

Хлопець був у навушниках, через що, ймовірно, не почув наближення локомотива та звукових сигналів. Від отриманих травм підліток загинув на місці події.

Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 276 КК України). Поліція з’ясовує всі обставини, через які сталася ця трагедія на залізниці Рівненщини.

Нагадаємо, смертельна розмова: у Здолбунові під колесами потяга загинув 44-річний чоловік.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc