Сьогодні зранку сталася чергова трагедія на залізниці Рівненщини, внаслідок якої загинув неповнолітній місцевий житель. Випадок зафіксували 2 червня близько 07:30 у селі Новостав на залізничній станції «Клевань-Петрука».
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Трагедія на залізниці Рівненщини: що відомо про подію
За попередньою інформацією від машиніста потягу «Варшава-Київ», 17-річний юнак рухався уздовж колії. Не впевнившись у безпечності своїх дій, він раптово почав переходити залізничні рейки прямо перед рухомим складом.

Хлопець був у навушниках, через що, ймовірно, не почув наближення локомотива та звукових сигналів. Від отриманих травм підліток загинув на місці події.
Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 276 КК України). Поліція з’ясовує всі обставини, через які сталася ця трагедія на залізниці Рівненщини.
Нагадаємо, смертельна розмова: у Здолбунові під колесами потяга загинув 44-річний чоловік.
