Трагедія на залізниці у Рівненській області: у середу, 1 квітня, у місті Здолбунів під колесами потяга загинув чоловік. Причиною нещасного випадку стала неуважність пішохода під час перетину колій.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Подія сталася близько 17:30. За словами машиніста пасажирського складу, 44-річний місцевий житель вийшов на залізничне полотно у невстановленому місці. У цей момент він розмовляв по мобільному телефону і не зреагував на наближення транспорту.
Попри термінове застосування екстреного гальмування, поїзд не змін миттєво зупинитися, внаслідок чого загинув чоловік під колесами потяга. Травми, отримані потерпілим, виявилися несумісними з життям.

За фактом смерті на залізниці правоохоронці розпочали розслідування. Слідчі встановлюють, чому саме загинув чоловік під колесами потяга та чи були порушені правила експлуатації транспорту.
Досудове розслідування розпочато за ч. 3 ст. 276 КК України.
Нагадаємо, у Рівному 10 березня внаслідок наїзду потяга загинув пенсіонер.
