КриміналУ Німеччині засудили подружжя за вбивство двох українок і викрадення немовляти

У Німеччині засудили подружжя за вбивство двох українок і викрадення немовляти

У Німеччині засудили подружню пару, яка вбила двох українок — матір і доньку, — щоб викрасти новонароджену дитину останньої. Їм призначили довічне ув’язнення. Це сталося у 2024 році.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Tagessachau.

Самі обвинувачені пошкодували про те, що вчинили. Як пишуть німецькі журналісти, у них було четверо дітей, але жінка «була одержима» бажанням мати ще одну дівчинку. Чоловік регулярно вживав амфетаміни, а потім перейняв бажання отримати ще одну дитину.

Крім довічного ув’язнення, суд установив особливу тяжкість провини обох обвинувачених. Це означає, що без цього через 15 років вони могли б подати заяву про умовно-дострокове звільнення, але тепер це буде майже неможливо.

До слова, жінка та чоловік вбили 27-річну жінку та її 51-річну матір у березні 2024 року, щоб видати п’ятитижневу дитину молодшої українки за свою. Тож пару звинувачували й у викраденні неповнолітніх.

Нагадаємо, в Німеччині проходить судове засідання щодо вбивства двох українських військових.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc