КриміналУ Київській міськраді провели обшук: що виявили (ФОТО)

У Київській міськраді провели обшук: що виявили (ФОТО)

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура в межах операції «Чисте місто» щодо корупції в Київській міськраді провели низку обшуків у пов’язаних з організатором злочинної схеми осіб.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на НАБУ.

У банківських скриньках виявили велику суму грошових коштів: понад 6,4 млн доларів США, 630 тис. євро та 800 тис. грн.

Фото – НАБУ
Фото – НАБУ

6 лютого повідомлялося, що НАБУ і САП провели масштабну операцію «Чисте місто», в результаті якої було викрито та припинено діяльність злочинної організації на чолі з колишнім депутатом Київської міської ради.

Нагадаємо, сьогодні 10 лютого НАБУ оголосило в розвшук колишнього депутата Київської міської ради Дениса Комарницького.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc