КриміналСуддя на Lexus спричинила смертельну ДТП на Прикарпатті

Суддя на Lexus спричинила смертельну ДТП на Прикарпатті

В Івано-Франківській області суддя вчинила смертельну ДТП, наїхавши на двох пішоходів. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Державне бюро розслідувань та Офіс генпрокурора. 

31 жовтня у прикарпатському селі Фрага на автодорозі «Мукачево — Львів» жінка їхала в автівці Lexus UX 250h у напрямку Львова. Вона не зменшила швидкість під час наближення до нерегульованого пішохідного переходу, а тоді наїхала на двох пішоходів.

Один із потерпілих загинув на місці, інший — зазнав легких тілесних ушкоджень.

На місце аварії відразу прибули працівники ДБР. Вони вилучили авто, інші докази, допитали свідків. Крім того, у судді взяли зразки крові для токсикологічної експертизи.

 

Судді Підгаєцького районного суду Тернопільської області оголосили підозру у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть пішохода та травмування іншої особи (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Також правоохоронці скерували до Вищої ради правосуддя подання про згоду на утримання підозрюваної під вартою та клопотання про тимчасове відсторонення її від здійснення правосуддя. Ці документи мають поглянути на засідання ВРП вже сьогодні, 2 листопада.

Нагадаємо, унаслідок ДТП поблизу Рівного загинув водій мінівена.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc