За підсумками жовтня аграрії Рівненщини намолотили понад 1 мільйон тонн зернових, зібрали 457 тисяч тонн цукрових буряків, 270 тисяч тонн сої та 90 тисяч тонн соняшнику.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
За словами начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля, стабільній роботі аграріїв сприяє державна підтримка. Зокрема, у межах програми «Доступні кредити 5-7-9» сільгоспвиробники Рівненщини цього року залучили 1,4 мільярда гривень.
Паралельно зі збором врожаю триває посів озимих зернових під урожай наступного року — вже засіяно понад 111 тисяч гектарів.
Нагадаємо, Аграрії Рівненщини першими в Україні розпочали сіяти гречку.
