Регіон РівнеНа Рівненщині збирають пізні культури й сіють озимі: результати жовтня

На Рівненщині збирають пізні культури й сіють озимі: результати жовтня

За підсумками жовтня аграрії Рівненщини намолотили понад 1 мільйон тонн зернових, зібрали 457 тисяч тонн цукрових буряків, 270 тисяч тонн сої та 90 тисяч тонн соняшнику.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

За словами начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля, стабільній роботі аграріїв сприяє державна підтримка. Зокрема, у межах програми «Доступні кредити 5-7-9» сільгоспвиробники Рівненщини цього року залучили 1,4 мільярда гривень.

Паралельно зі збором врожаю триває посів озимих зернових під урожай наступного року — вже засіяно понад 111 тисяч гектарів.

Нагадаємо, Аграрії Рівненщини першими в Україні розпочали сіяти гречку.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc