КриміналП’яний чоловік погрожував підірвати пост із працівниками ТЦК та поліцією

П’яний чоловік погрожував підірвати пост із працівниками ТЦК та поліцією

У Чернігові чоловік телефонував в 102 та погрожував підірвати пост, де перебували працівники ТЦК та поліції. Його затримали правоохоронці.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Чернігівської області.

Після того як поліція отримала анонімне повідомлення про готовність вчинити підрив, на місце події негайно виїхали всі служби. У результаті перевірки інформація не підтвердилась, жодних вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

Поліцейські встановили особу чоловіка, який телефонував. Еим виявився 38-річний мешканець Чернігова, який був раніше судимий за аналогічні злочини. Він пояснив, що коли телефонував із неправдивим повідомленням про підрив поста, був п’яним.

За це загрожує від двох до шести років позбавлення волі.

Нагадаємо, суїцид в ТЦК: на заході України чоловік наклав на себе руки під час ВЛК. А 1 лютого близько 16.00 у приміщенні Рівненського обласного ТЦК та СП стався вибух.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc