Регіон РівнеЗеленський відвідав Рівненшину (ФОТО)

Зеленський відвідав Рівненшину (ФОТО)

Президент України Володимир Зеленський сьогодні відвідав Рівненську область. Зокрема, він був в Острозькій академії.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на начальника Рівненської ОВА Олександра Коваля.

Президент поспілкувався зі студентами про майбутнє України, можливі сценарії завершення війни, про те, як повернути молодь, тощо.

Фото – О. Коваль
Фото – О. Коваль
Фото – О. Коваль
Фото – О. Коваль

Президент подякував 30 добровольцям – студентам Острозької академії, які захищають Україну та незалежність нашої держави на фронті.

«Те, що така кількість добровольців, військових, дійсно патріотів пішла захищати нашу державу, говорить і про те, що вам потрібно захищати, – це такий дух Острозької академії. Безумовно, і рівень освіти, що дуже важливо», – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський сьогодні також був на Хмельницькій АЕС.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc