Всі новиниЮні рівненські гімнастки дебютували у КиєвіВсі новиниЮні рівненські гімнастки дебютували у Києві27 Листопада, 2023 | 11:00 У столиці завершився відкритий Чемпіонат міста Києва з гімнастики спортивної «Київські сніжинки».Вихованки Рівненської ДЮСШ #1 дебютували на змаганнях та здобули призові місця, зокрема:золото – Наталія Олійник;бронза – Симчук Євгенія.поділітьсяFacebookXWhatsAppTelegramViber Sportпопередня статтяНа Рівненщині спалахнув хлів: Вогонь перекинувся на житловий будинок (ФОТО)наступна статтяПереповзав колії навколішки: На Рівненщині під потягом загинув чоловікЧитайте такожПрогноз погоди на Рівненщині на 24 червня: чи буде дощ 23 Червня, 2026 На вулиці Парковій у Рівному зник 5-річний хлопчик: подробиці порятунку 23 Червня, 2026 У Китаї пропонують “роботу мрії для любителів нічого не робити” 23 Червня, 2026 На Рокитнівщині поліцейські притягнули до відповідальності чоловіка, який побив собаку 23 Червня, 2026 завантажити більшеБудь в курсі першим!Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наcTelegramFacebook