Регіон РівнеПереповзав колії навколішки: На Рівненщині під потягом загинув чоловік

Переповзав колії навколішки: На Рівненщині під потягом загинув чоловік

Вчора 26 листопада біля станції “Верба”, що на Дубенщині під потягом сполучення “Ковель-Ужгород” загинув 60-річний чоловік з села Рідкодуби. 44-річний машиніст розповів, що чоловік переповзав колії навколішки.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

FB_IMG_1701074224542

FB_IMG_1701074226881

Попри застосоване екстрене гальмування уникнути наїзду не вдалося.  Від отриманих травм він загинув.

За фактом порушення правил безпеки руху та експлуатації залізничного транспорту слідчі Дубенського РВП розпочали досудове розслідування. Обставини події встановлюються.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc