Всі новиниУ Рівному вперше відбуваються змагання позашляховиків (ФОТО)

У Рівному вперше відбуваються змагання позашляховиків (ФОТО)

Сьогодні у Рівному вперше  відбувається Всеукраїнська зустріч та змагання клубів 4*4. Для участі в гонці до Рівного приїхали учасники не тільки з практично усієї України, а і за кордону.

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк у Фейсбуці. 

В Рівному є багато любителів автомобілів, які прагнуть модернізувати їх та брати участь у змаганнях. Це і швидкісні, і off-road авто.

“Докладаємо зусилля, щоб наше місто стало туристично-спортивною родзинкою на мапі України. Це сотні туристів для міста, це наповнення бюджету та прекрасне видовище, якого бракувало мешканцям міста”, – йдеться в дописі.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc