Всі новиниУ Рівному неповнолітній хлопець пішов з дому через собаку (ФОТО)

У Рівному неповнолітній хлопець пішов з дому через собаку (ФОТО)

Вчора ввечері рівненські патрульні отримали не типовий виклик від жінки про те, що у центрі міста перебуває неповнолітній хлопець з собакою без нагляду дорослих.

Про це інформує Патрульна поліція Рівненської області.

Патрульні з’ясували, що додому з собакою його не впустила мати. Вона не захотіла забрати безпритульну тварину додому.

Через це маленький рівнянин вирішив піти з дому зі своїм чотирилапим. Цього дня його в школі також не було.

Патрульні знайшли матір і спільними зусиллями вмовили хлопця повернутись додому. Він змайстрував з патрульними тимчасове житло у дворі, а дідусь з часом пообіцяв зробити Джесі, так хлопчик назвав песеня, дерев’яну будку.

Малий лишив їй свою кофту і Джесі залишилась чекати його у дворі…

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc