Всі новиниУ Рівненській обласній раді мають намір посилити заходи безпеки

У Рівненській обласній раді мають намір посилити заходи безпеки

28 квітня у адміністративному приміщенні Рівненської обласної ради Служба безпеки України провела масштабні антитерористичні навчання. В результаті яких Антитерористичний центр виявив низку недоліків в системі антитерористичного захисту будівлі, де працюють працівники РОР та ОДА. Сьогодні за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка та першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна відбулася робоча нарада з цього питання.

Про це інформує Рівненська обласна рада.

В ході засідання учасники обговорили найперші кроки  для покращення протипожежних заходів, а також заходів безпеки.

– До чергової сесії обласної ради необхідно мати розуміння скільки буде коштувати проектно-кошторисна документація на проведення цих робіт і починати усувати всі недоліки. Адже безпека людей має бути на першому місці, – додав перший заступник голови обласної ради.

Зокрема, планують розробити новий паспорт антитерористичної захищеності адмінбудівлі згідно рекомендацій Штабу Антитерористичного центру при СБУ, дієву пропускну систему для працівників та відвідувачів РОР та ОДА, встановити камери спостереження на входах та поверхах з виведенням їх на монітор чергового зміни Національної гвардії України для фіксації чи документування можливих протиправних дій та обладнати усі приміщення сучасними системами протипожежного захисту.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc