Всі новиниУ Острозі водій збив 50-річну жінку (ФОТО)

У Острозі водій збив 50-річну жінку (ФОТО)

Вчора 15 вересня в Острозі на проспекті Незалежності сталася дорожньо-транспортна пригода – під колеса легковика потрапила 50-річна жінка. Вона перетинала дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. 

У пресслужбі Поліції Рівненської області додали, що керманич автівки «Audi 80» мешканець Хмельниччини, не врахував дорожню обстановку та допустив наїзд на місцеву жительку.

Потерпілу госпіталізували до медичного закладу у хірургічне відділення. 53-річний водій був тверезий. Транспортний засіб вилучений.

Слідчі відділення поліції м. Острог відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc