Всі новиниНа Рівненщині побільшало випускників-двохсотбальників: Де навчають геніїв

На Рівненщині побільшало випускників-двохсотбальників: Де навчають геніїв

На додатковій сесії Національного мультипредметного тесту ще чотири учні з Рівненщини набрали 200 балів. Це випускники – Здолбунівської ЗОШ, Колківського ЗЗСО, що у Дубровицькій громаді, а також Рівненського наукового ліцею та Рівненського ліцею «Колегіум».

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Нагадаємо, що цьогоріч на Рівненщині, за результатами основної сесії, 423 учні набрали 200 балів і більше. Серед них 18 учасників склали тест на 600 балів, 90 – на 400, а 315 набрали 200 з одного предмету.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc