Всі новиниНа Сарненщині чоловік отримав опіки під час спалювання сухого листя

На Сарненщині чоловік отримав опіки під час спалювання сухого листя

Учора, 59-річний чоловік з діагнозом опіки нижніх кінцівок був госпіталізований в Дубровицьку міську лікарню житель села Орв`яниця Сарненського району 1962 року народження.

Про це інформує ГУ ДСНС в Рівненській області.

Опіки отримав внаслідок необережного спалювання гілля та листя на власному подвір’ї.

Рятувальники Рівненщини закликають громадян не спалювати сміття на власних подвір’ях. Бережіть власне життя та здоров’я.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc