Всі новиниНа Рівненщині зменшили кількість COVID-лікарень

На Рівненщині зменшили кількість COVID-лікарень

На Рівненщині із 17 до 9 зменшили кількість лікарень, визначених для прийому пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Це зумовлено тим, що нині область у зеленій карантинній зоні та має невисокі показники захворюваності.

Про це повідомив директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА Олег Вівсянник.

Нині лікарні, які раніше приймали хворих з Covid-19, працюють у звичному штатному режимі. Загалом у діючих дев’яти «ковідних» лікарнях розгорнуті 1 427 ліжок.

– В стаціонарах області перебуває 48 жителів Рівненщини. Ліжка завантажені на 3,71%, – розповів Олег Вівсянник. – Загалом спостерігаємо зниження рівня захворюваності. Також проводимо активну вакцинальну кампанію. На сьогодні щеплення отримали вже понад 76 тисяч жителів Рівненщини.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc