Всі новиниНа Рівненщині жінку вкусила змія

На Рівненщині жінку вкусила змія

Сьогодні в 11:49 до пункту постійного базування Центру ЕМД та МК у селі Березове Сарненського району (колишній Рокитнівський район) звернулася жінка, яка повідомила, що її вкусила змія.

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.

Відомо, що під час збирання чорниць у лісі, жінку (орієнтовно 38 років) вкусив плазун. Потерпіла звернулася до сімейного лікаря, яка направила її в Рокитнівську центральну районну лікарню. Жінку привезли на мотоциклі в пункт постійного базування Центру ЕМД та МК у селі Березове.

Під час огляду пацієнтка була у свідомості. Скаржилася на нудоту та біль в нозі.

Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу.

Попередній діагноз: укус змії в нижню третину гомілки.

Пацієнтку транспортували до Рокитнівської центральної районної лікарні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc