Любителів рибної ловлі запрошують показати свою майстерність та вдачу, позмагатися за цінні призи з нагоди Дня рибалки.
Про це повідомляє Управління освіти Острозької міськради.
Чемпіонат проведуть 11 липня у селі Грем’яче, що на Острожчині.


Любителів рибної ловлі запрошують показати свою майстерність та вдачу, позмагатися за цінні призи з нагоди Дня рибалки.
Про це повідомляє Управління освіти Острозької міськради.
Чемпіонат проведуть 11 липня у селі Грем’яче, що на Острожчині.
