Сьогодні корецькі рятувальники в селі Березівка Рівненського району надали допомогу громадянам у знешкодженні кубла шершнів, що оселилися у приватному господарстві.
Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області.


Небезпечні комахи поселились на горищі житлового будинку.


Бійці ДСНС у спеціальних захисних костюмах за допомогою хімічних засобів знешкодили гніздо.
