Всі новиниНа Рівненщині посеред дня пограбували 10-річного хлопчика (ФОТО)

На Рівненщині посеред дня пограбували 10-річного хлопчика (ФОТО)

Вчора раніше судимий за вчинені злочини проти власності 32-річний житель Дубна відкрито заволодів мобільним телефоном 10-річного хлопчика.  

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Поліцейські з’ясували, що близько 16 години троє малолітніх дітей гралися в закинутому приміщенні по вулиці Семидубській в місті Дубно.  В цей час туди зайшов невідомий та сказав, що викличе  поліцію, після чого вирвав із рук 10-річного хлопчика смартфон і пішов геть.

Вже через годину за отриманим орієнтуванням оперативниками вдалося встановити особу зловмисника. Ним виявився 32-річний місцевий житель, який вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинені майнові злочини. У скоєному зловмисник, який до того ж за зовнішніми ознаками був нетверезий, зізнався та віддав поліцейським викрадений телефон, який ще не встиг продати.

За цим фактом слідчі Дубенського РВП розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження вирішується питання про повідомлення 32-річному зловмиснику про підозру та обрання йому міри запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc