До правоохоронця четвертого жовтня звернулась власниця магазину у селищі Смига та повідомила про крадіжку із закладу.
Про це інформує Поліція Рівненської області.
За результатами проведеної першопочаткової перевірки поліцейський офіцер Смизької територіальної громади встановив, що до злочину може бути причетний 37-річний місцевий житель.
Слідчо-оперативна група, яку він викликав на місце події, з’ясувала, що зловмисник зайшов у приміщення, та, скориставшись тимчасовою відсутністю продавців у торговому залі, забрав із прилавку пластиковий лоток із майже двома кілограмами фісташок. Крадене сховав у багажник мопеда, після чого повернувся у заклад, де у продавців придбав собі та товаришу пива.
Дізнавачі Дубенського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом таємного викрадення чужого майна за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Орієнтовна сума краденого товару становить понад 750 гривень.
Відомо, що раніше у поле зору поліцейських чоловік не потрапляв. Однак, тепер за скоєне йому може загрожувати до п’яти років обмеження волі.
