Всі новиниДівчинка, яку медики врятували після клінічної смерті, померла у лікарні на Рівненщині

Дівчинка, яку медики врятували після клінічної смерті, померла у лікарні на Рівненщині

Вчора медики Дубенської станції швидкої медичної допомоги повернули до життя однорічну дівчинку після стану клінічної смерті. 

Дитину було транспортовано до реанімаційного відділення Дубенської міської лікарні.

У пресслужбі Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги повідомили, що сьогодні зранку дівчинка померла у лікарні.

Редакція Rivne Online висловлює щирі співчуття родині та близьким дитини.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc