Регіон РівнеВідомо, чому завтра біля Рівного із кранів тектиме іржава вода

Відомо, чому завтра біля Рівного із кранів тектиме іржава вода

Завтра 18 квітня з 9 до 17 години у мешканців будинків села Ільпінь Рівненського району та квасилівчан не буде води. Через те, що роботи з ремонту водопроводу є досить складними, після їх завершення водопровідна вода із кранів буде мати підвищений рівень залізу. Тобто, жовтий колір.

Саме тому, питну воду будуть підвозити не лише під час ремонтних робіт, а й після, – пояснили у «Рівнеоблводоканал».

Додамо, що завтра у квасилівчан буде відсутнє водопостачання:

  • вул. Волинських Чехів, вул.Рівненській, (два будинки), вул.Вишневій, вул.Молодіжній (один будинок), вул.Білій, вул.Богдана Хмельницького (один будинок), Береговій, вул.Залізничній, вул.Набережній, вул.Новій, вул.Тихій, вул.Мирній, вул.Замковій, вул.Шевченка, вул.Соборній, вул.Здолбунівській, вул.Давній, вул.Зеленій, вул.Дачній, вул.Короткій, вул.Індустріальній, вул.Хмільній.

Дізнатися усю інформацію можна за телефонами аварійно-диспетчерської служби: 62-32-15, 050 375 40 70.

Нагадаємо, що у Рівному через борги населення з 1 квітня припинили централізоване гаряче водопостачання.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc