Регіон РівнеУ Рівному через борги відключать гарячу воду

У Рівному через борги відключать гарячу воду

У Рівному через борги населення з 1 квітня припинять централізоване гаряче водопостачання.

Про це повідомили у прес-службі ТОВ «Рівнетеплоенерго»

«На сьогодні борг споживачів перед компанією «Рівнетеплоенерго» сягнув рекордних 313,7 мільйонів гривень. Відтак компанія заборгувала державній компанії ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Станом на 26 березня, тільки прострочена заборгованість «Рівнетеплоенерго» за спожитий газ становить 94,9 мільйона гривень, – йдеться у дописі.

Фото ТОВ «Рівнетеплоенерго»
Фото ТОВ «Рівнетеплоенерго»

Саме тому навіть з технічно неможливо постачати гарячу воду людям.

Рівнян просять оплатити борги за спожите тепло через необхідність здійснювати влітку ремонти мережі та обладнання котелень.

До слова, у компанії ТОВ «Рівнетеплоенерго» пояснили чому гаряче водопостачання є збитковим:

  • Значні втрати гарячої води через зношеність мереж;
  • Крадіжки гарячої води споживачами через дію на лічильники гарячої води. А також відсутність лічильників, де проживає багато людей, але зареєстрований оди мешканець;
  • Переважна більшість споживачів, яка користується електронагрівальними приладами для гарячої води. Що об’єктивно, є значно дешевше ніж споживання централізованої подачі гарячої води.

Читайте також: Відомо, коли у Рівному завершиться опалювальний сезон

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc