Спорт “Кардинал-Рівне” програв “Енергії”

“Кардинал-Рівне” програв “Енергії”

436410071_928295235964177_6446262055234057462_n-1170x650

Рівняни відігралися після – 0:2 по ходу зустрічі, але зрештою знову поступилися принциповому супернику.

«Кардинал-Рівне» – «Енергія» – 2:5 (1:2)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, 27 тур

07 квітня 2024 року, Рівне, ДЮСШ 4

«Кардинал-Рівне»: Дяченко (Рафальський, 39) – М.Малиновський, Волков, Скибчик, Сорокін – Басич, Парфенюк, Кручок – Ланко, Козлюк, А.Малиновський, Тютюрай.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

«Енергія»: Войтович – Буньо, Радевич, Кузь, Марциняк – Цілик, Легендзевич, Зварич, Пелех – Гураль, Теряєв.  Запасні: Кітор, Кардаш.

Головний тренер: Валерій Легчанов.

Голи: Басич (18), М.Малиновський (21) – Буньо (5), Кузь (10, 39), Зварич (31), Пелех (39).

Гості забили швидкий м’яч. Дмитро Дяченко вийшов до центральної лінії і виконав передачу у ноги супернику, чим наразив команду на контратаку. Віталій Радевич з лівого краю віддав направо під удар Ігорю Марциняку, постріл того з близької відстані голкіпер «Кардиналу-Рівне» відбив, але першим на добиванні був Володимир Буньо, який метрів з десяти увігнав м’яча у сітку.

Поки рівняни оговтувалися – львів’яни забили вдруге. Олександр Басич після подачі кутового зліва дозволив Тарасу Кузю пробити з близької відстані – Дмитро Дяченко неймовірним чином цей удар парирував. Але Олександр Басич і добити Тарасу Кузю не завадив – 0:2.

Здавалося, команда Валерія Легчанова, взагалі не відчує проблем у цій грі. Але в одній із атак господарів Максим Малиновський зібрав навколо себе кількох опонентів, витримав паузу і віддав зрячу коротку передачу у вільну зону під забігання Олександру Басичу – удар з трьох метрів під воротарем – 1:2.

Ще до перерви зрівняти рахунок міг Любомир Парфенюк, але не реалізував вихід сам на сам із голкіпером.

Але на старті другого тайму «Кардинал-Рівне» відігрався. Михайло Волянюк зберіг м’яча в межах майданчика і запустив у рейд флангом Максима Малиновського. Той обіграв Володимира Буньо і пробив. Цей постріл Назарій Войтович відбив, але рикошетом від Максима Малиновського м’яч з гострого кута влетів у сітку – 2:2.

Господарі могли виходити вперед, коли вихід сам на сам із голкіпером львів’ян не реалізував Олександр Басич. Як це робити у середині другого тайму продемонстрував Михайло Зварич. Класна передача Олега Легендзевича за спини суперникам, удар під голкіпером і «Енергія» знову попереду.

«Кардинал-Рівне» перейшов на гру з п’ятим польовим і пропустив ще двічі. Перший – після стандарту. Микита Козлюк під час розіграшу кутового не встежив за Тарасом Кузем, який зіграв на випередження. А потім Мар’ян Пелех у контратаці забивав уже практично в порожні ворота – 2:5.

Завтра команди зустрінуться знову у перенесеному матчі дев’ятого туру.