Спорт “Верес” переміг “Оболонь”

“Верес” переміг “Оболонь”

20240406_2408

Рівняни святкують переконливу перемогу у лобовому протистоянні з прямим конкурентом у боротьбі за виживання та підіймаються на тринадцяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Верес – Оболонь – 3:0 (2:0)

чемпіонат України з футболу, VBET-ліга, 23 тур

06 квітня 2024 року, Рівне, стадіон Авангард

Арбітр: Олександр Шандор (Львів). Асистенти: Ігор Рибченко (Запоріжжя) та Денис Сердюк (Полтава). Четвертий арбітр: Ярослав Козик (Мукачево). Спостерігач арбітражу: Ігор Хіблін (Хмельницький). Делегат УАФ: Олександр Дігтяр (Полтава).

Арбітр VAR: Андрій Коваленко (Полтава). Асистент арбітра VAR: Олександр Беркут (Суми). Спостерігач арбітражу VAR: Анатолій Абдула (Харків).

Верес: Паст (Когут, 84) – Балан, Кучеренко, Вовченко, Шевченко, Кухарук, Кучеров (Яго, 69), Курко, Янаков (Шастал, 58), В.Шарай (Дахновський, 58), Гайдучик (Морозко, 69). Запас: Гакман, Сміян, Жуліо Сезар, Мельник, Кльоц, Годя, М.Шестаков.

в.о.головного тренера: Олег Шандрук.

Оболонь: Кичак – Прокопенко, Дубко, Приймак, Карась (Осман, 46), Грисьо, Мороз (Косовський, 59), Черненко, Слободян, Вишневський (Груша, 46), Краснопір (Тарануха, 69). Запас: Федорівський, Рибка, Лук‘янчук, Вовкун, Нагієв, Запорожець.

головний тренер: Валерій Іващенко.

Голи: Янаков (6, з пенальті), Гайдучик (31), Яго (86).

Попередження: Курко (33), Кучеров (50) – Грисьо (90+2).

У Рівному зустрілися сусіди у турнірній таблиці. Обидві команди перебували у зоні перехідних матчів і успіх у цій грі – хоча й не дозволяв переможцю її залишити, але безумовно додавав позитиву у подальшій боротьбі за виживання.

Привід для обережного оптимізму команді Олега Шандрука додавав той факт, що Оболонь – ніколи дотепер не обігрувала червоно-чорних.

Позитивні для господарів прогнози почали справджуватися вже з перших хвилин матчу. Денис Янаков проявив ініціативу і пішов на двох суперників у штрафному майданчику Оболоні. Олега Слободяна вдалося проскочити, а от Владислав Приймак (ексвересівець, до речі) зупинив вінгера рівнян не за правилами – пенальті!

Тут варто зазначити, що Владислав Приймак в епізоді з фолом підслизнувся у вирішальну мить. Але Денису Янакову було не до сентиментів – пенальті він реалізував чітко – 1:0!

Верес перейшов на улюблену гру на контратаках і за десять хвилин забив вдруге. Микола Гайдучик отримав передачу на правому фланзі, пробів до лицевої лінії і віддав на ближню стійку на Дениса Янакова, який зіграв на випередження і проштовхнув м’яча у ворота.

Втім, система відеоповторів допомогла арбітру Олександру Шандору прийняти рішення про скасування голу. В момент отримання передачі Микола Гайдучик заступив в офсайд.

Втім, це на настрій рівнян не вплинуло. Вони продовжили атакувати і досягли свого. І знову завдяки активності Дениса Янакова. Він знову пішов на трьох. Цього разу, щоправда, м’яч загубив. Але першим на підборі опинився Валерій Кучеров, який з лівого краю виконав ідеальну передачу під удар Миколі Гайдучику. Той не мав права промахнутися і пробив точно у ближню дев’яточку – 2:0!

Гості відповіли моментом Олега Слободяна. Той пробивав з лінії штрафного майданчика і після рикошету м‘яч опускався за поперечиною воріт – пощастило Вересу.

Але пощастило і Оболоні. Рівняни ще до перерви могли закривати гру. Денис Янаков впав у штрафному майданчику киян, Микола Гайдучик підібрав м‘яча і бив у ближній кут – поряд зі стійкою!

Одразу по перерві кияни змарнували, мабуть, свій найкрищий у матчі шанс. Після удару майже впритул від Ігоря Краснопіра і фантастичного сейву Євгена Паста Єгор Прокопенко добивав м‘яч у ворота головою з чотирьох метрів, але дивом не влучив у ціль!

Після цього настала черга рівнян не забивати. Валерій Кучеров виконав подачу справа, Олександр Кучеренко у шпагаті з п‘яти метрів переправляв м‘яч у ворота, але поцілив у стійку. Добивання Миколи Гайдучика – вище воріт!

А потім Євгеній Морозко ледве не зламав стійку воріт Артема Кичака своїм ударом. Футболіст Вереса класно приклався з-за меж штрафного майданчика і Артем Кичак вже нічим не міг допомогти своїй команді.

Розв’язка в грі настала в її ендшпілі. Контратака рівнян чотири в три і Яго Сікейра ударом на техніку з лінії штрафного майданчика ідеально реалізував передачу Дмитра Шастала – 3:0!

Рівняни обходять Оболонь і підіймаються на тринадцяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.