Спорт БК “Рівне” виграв стартовий матч плей-оф

БК “Рівне” виграв стартовий матч плей-оф

434400873_940511324749377_3717822771655972269_n
БК “Рівне” виграв стартовий матч плей-оф чоловічої баскетбольної Суперліги Favbet, здолавши в першій грі 1/4 фіналу Старий Луцьк з рахунком 92:68.
Рівняни вирішальний ривок провели після великої перерви, коли вибуховий відтинок відіграв Олексій Соловйов, набравши 11 очок за перші півтори хвилини третьої чверті. Старий Луцьк ще на екваторі третьої десятихвилинка через п’ять фолів втратив Маркіза Джексона, а в четвертій — Стейсі Томаса, що стало суттєвою проблемою для команди Дмитра Чайковського.
Суперліга. Плей-оф, 1/4 фіналу. Перший матч
Рівне — Старий Луцьк 92:68 (17:13, 20:18, 31:24, 24:13)
Соловйов 24 + 4 підбирання, Джойнер 17 + 8 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення, Сміт 14 + 7 підбирань + 2 блок-шота, Мочалов 8, Водолазський 4 — старт, Шепелев 13 + 7 підбирань, Тимощук 5 + 3 передачі, Герасимчук 3, Гаскінс 2, Поносов 2