Спорт “Верес” втрачає перемогу над дублерами чеської “Сігми”

“Верес” втрачає перемогу над дублерами чеської “Сігми”

20240211_8168

Пропустивши на заключних хвилинах зустрічі, Верес втратив перемогу над дублерами чеської Сігми. Втім, рівняни продовжили безпрограшну серію на зимових зборах до шести матчів поспіль.

Сігма Б – Верес – 2:2 (0:0)

контрольний матч

11 лютого 2024 року, Туреччина

Верес: Коркодим – Сміян (С.Шарай, 46), Вовченко, Мельник, Гакман, Янаков (Світюха, 60), Кухарук, Кучеренко, В.Шарай, Годя (Кльоц, 60), Гайдучик (М.Шестаков, 60).

в.о. головного тренера: Олег Шандрук.

Голи: Догналек (59), А.Юріца (86) – Янаков (46), М.Шестаков (75).

Суперники розпочали у високому темпі. Вже упродовж стартових трьох хвилин дві поспіль гострі атаки провели чехи. Спершу верхову передачу у наш воротарський перервав Олександр Кученко. А після атаки другим темпом правим краєм і прострілу в район одинадцятиметрової позначки – Олександр Мельник розрядив ситуацію!

Рівняни відповіли. Владислав Шарай зібрав навколо себе двох суперників і віддавав перспективну передачу з флангу у центр на Дмитра Годю – неточно.

Потім був класний удар від Андрія Кухарука! З підйому метрів з двадцяти! Вище воріт! А біля протилежних воріт Філіп Юріца тікав на рандеву із Арсенієм Коркодимом. Нападник Сігми Б перекинув м’яч і через голкіпера, і через ворота.

Найкращий момент до перерви був у червоно-чорних. Владислав Шарай виконав кутовий з правого флангу. Олександр Мельник виграв повітря, а Василь Гакман з льоту пробив боковими ножицями. Голкіпер врятував чехів, зреагувавши на удар практично впритул!

Одразу після перерви команди почали забивати. Семен Вовченко кинув у прорив правим краєм Владислава Шарая, той прострілив і першим на м‘ячі на дальній стійці цю передачу замкнув Денис Янаков – 0:1!

Дублери Сігми швидко відповіли. Атака чехів правим краєм і діагональний удар гравця Сігми з меж штрафного майданчика став несподіваним для Арсенія Коркодима. Адам Догналек забив – 1:1.

Олег Шандрук замінами освіжив атаку і це спрацювало. Знову Владислав Шарай став автором гольового асисту. Цього разу з лівого краю виконав простріл сімдесят сьомий номер рівненської команди, а Михайло Шестаков практично з метра розстріляв порожні ворота – 1:2.

Верес впевнено продовжив контролювати гру. Але наприкінці матчу рівняни пропустили в елементарній ситуації. Невдало розташувалися наші захисники під час розіграшу стандартного положення. Футболісти Сігми Б виконали аут з правого флангу і Адам Юріца, опинившись без опіки, розстріляв ворота – 2:2!

Шостий поспіль безпрограшний матч рівнян на зборах і четвертий нічийний.

Завтра, 12-го лютого, у Туреччині Верес зіграє з латвійською Лієпаєю.