Спорт “Кардинал-Рівне” здобув першу перемогу у 2024 році

“Кардинал-Рівне” здобув першу перемогу у 2024 році

DSC_6409-1170x650

«Кардинал-Рівне» здобуває першу перемогу у новому календарному році! Вольову! Та ще й у присутності власних вболівальників!

«Кардинал-Рівне» – МСК «Харків» – 3:1 (2:1)

чемпіонат України з футзалу, VBET Екстраліга, 20 тур

03 лютого 2024 року, Рівне, ДЮСШ 4

«Кардинал-Рівне»: Дяченко (Рафальський, 36) – М.Малиновський, Волянюк, Скибчик, Сорокін – Кручок, Волков, Ланко, Басич – Козлюк. Запасні: А.Малиновський, Парфенюк, Тютюрай.

в.о. головного тренера: Євген Ланко.

«Харків»: Хомяк (Остріков, 21) – Калашник, Крюков, Малюк, Поволоцький – Сиротенко, Нагорний, Топчій, Фаталієв – Кострикін. Запасний: Хахілєв.

Головний тренер: Станіслав Гончаренко.

Голи: Сорокін (16), Волянюк (20, 21) – Крюков (1).

Попередження: Фаталієв.

Як і в попередньому матчі чемпіонату, сьогодні рівняни пропустили у власні ворота вже на першій хвилині. Господарі дуже невдало розіграли кутовий, втратили м’яча, Давид Калашник вільно пробіг флангом, віддав поперечну передачу на Дмитра Крюкова, а той без спротиву пробив під Дмитром Дяченком – 0:1!

Рівняни, які сьогодні вперше за майже два роки грали у присутності власних вболівальників – просто не мали морального права програвати. Тому кинулися відігруватися.

Втім, зробити це вдалося лише перед перервою. Дмитро Скибчик виконал кутовий, а Владислав Сорокін зіграв на випередження і в дотик переправив м’яча в сітку – 1:1.

Згодом обидві команди назбирали по п’ять фолів і ризик пропустити виріс кратно. У протистоянні нервів сильнішими виявилися господарі. Максим Малиновський не використав два супермоменти: у першому випадку харків’ян врятував голкіпер, у другому – неточність гравця рівненського клубу. Але зрештою, «Кардинал-Рівне» все ж вийшов вперед. За секунду до сирени на перерву Михайло Волянюк отримав передачу від Євгена Ланка, обіграв Ігоря Малюка і пробив без шансів для голкіпера – 2:1.

Щойно розпочався другий тайм – рівняни забили втретє! Максим Малиновський обігрався з Михайлом Волянюком і пробив. М’яч спершу від ноги Андрія Острікова зрикошетив у капітана рівненського клубу і влетів у сітку воріт – 3:1!

«Харків» майже одразу перейшов на гру з п’ятим польовим. ГОсті мали шанси принаймні скоротити відставання в рахунку. Ігор Малюк пробив повз ворота. Згодом Дмитро Дяченко перевів м’яч у поперечину.

Зрештою, «Кардинал-Рівне» все ж святкував першу у році перемогу. Вже 7-го лютого у Сумах ці ж команди зіграють першу частину двоматчевого протистояння у 1/8 фіналу VBET Кубку України.