Спорт Рівнянки дали бій лідеру жіночої Суперліги

Рівнянки дали бій лідеру жіночої Суперліги

419814215_886787673455076_8673471955712524577_n
В суботу, 13 січня, в рамках регулярного чемпіонату жіночої баскетбольної Суперліги відбувся перший матч БК “Рівне” – Київ-Баскет (Київ).
В центральному матчі дня рівнянки дали бій вдома лідеру чемпіонату Київ-Баскету. Рівненська команда потужно почала матч і на початку другої чверті вела +17, але столичні гості зуміли переломити хід поєдинку і другу чверть виграли 28:12, зрівнявши рахунок – 43:43. Друга половина матчу вийшла рівною – жодна з команд не вигравала більше 5 очок, а в четвертій чверті, за яку команди на двох набрали 13 очок, – не більше 2 очок. В підсумку чотири чверті матчу завершились внічию 74:74. Овертайм розпочався з три очкового Кіби, але далі очки набирали лише киянки, які виграли овертайм 15:3, а з ним і матч 89:77, залишившись непереможними.
У БК “Рівне” відзначимо потужний перфоманс Вікторії Шматової з 27 очками. Владислава Кіба 15 оч, Євгенія Безкоровайна 13 оч, Анастасія Кучерьонок 13 оч, Людмила Спиридонова 5 оч + 10 пд
БК “Рівне” – Київ-Баскет 77:89 ОТ (31:15, 12:28, 25:24, 6:7, 3:15)
Повторний матч між командами відбудеться сьогодні, 14 січня.