Всі новини Збірна Рівненщини тріумфально виступила на Кубку України з армреслінгу

Збірна Рівненщини тріумфально виступила на Кубку України з армреслінгу

412634663_711311824437869_5172888488317920965_n
14-18 грудня 2023 року в селищі Воловець на Закарпатті, відбувся Кубок України з армрестлінгу.
У змаганнях взяли участь 480 спортсмени з 21 області України.
Від команду Рівненської області представляли 31 спортсмен.
Серед юніорів та молоді у командному заліку Рівненські спорстмени посіли 2 місце
Серед чоловіків у командному заліку Рівненська область зайняла 3 місце.
А загалом серед жінок та чоловіків – 4 командне місце.
Рівненські спортсмени вибороли 19 медалей, з яких:
Серед юніорів:
– Зиль Іван (в.к. 60 кг.) – срібна нагорода;
– Онищук Богдан (в.к. 70 кг.) – 1 та 2 місце на праву та ліву руку відповідно;
– Новак Роман (в.к. 70 к.г.) здобув дві бронзи ;
– Пархомчук Віталій (в.к. 75 к.г.) – 2 та 3 місця на ліву та праву руки.
– Тимчук Артем (в.к. +80 кг.) виборов бронзу;
Серед молоді:
– Полюхович Дмитро (в.к. 65 кг.) – золото та срібло на праву та ліву руку, також серед дорослих посів 3 місце в боротьбі на ліву руку.
Зайцев Вячеслав (в.к. 60 кг.) – 2 срібні нагороди серед молоді та 3 місце серед дорослих на ліву руку
Серед дорослих:
Гордість Рівненської області з армрестлінгу Соколовський Андрій у ваговій категорії 100 кг. Здобув перемогу у боротьбі на праву рука та срібло на ліву.
Грицюк Максим у категорії 80 кг. посів 1 місце та виконав норматив майстра спорту України
Заслужений майстер спорту України Жох Олег заняв 1 місце у в.к. 100 кг. та переміг у абсолютній ваговій категорії в боротьбі на ліву руку.
Готували спортсменів тренери Олександр Комаревич (м. Рівне СК «Водник»), Михайло Новак (м.Рівне. Технічний коледж НУВГП) та Віктор Мушировський (м. Дубно СК «Козацька варта»).