Всі новини Жіноча БК “Рівне” вдома двічі обіграв одеситок

Жіноча БК “Рівне” вдома двічі обіграв одеситок

395392029_832754378858406_3080432732183058359_n

БК “Рівне” вдома зіграв дві гри проти одеського “Інтерхіму” в рамках чемпіонату України в жіночій баскетбольній Суперлізі.

Перша очна зустріч срібних і бронзових призерів минулого чемпіонату пройшла в напруженій боротьбі. Інтрига на майданчику зберігалась до останніх секунд гри.
Рівне — Інтерхім 80:77 (24:20, 15:16, 16:16, 25:25)
Рівне: Кіба 25 + 6 підбирань + 5 передач, Спиридонова 15 + 15 підбирань, Степанюк 11, Кучерьонок 8, Безкоровайна 7 + 6 передач — старт, Тинщук 12, Корнійчук 2
В повторному матчі БК “Рівне” більш впевнено ніж напередодні обіграло одеський ІнтерХім 69:55. Рівнянки з середини першої чверті були попереду, хоч суперниці тримались на невеликій відстані, а за 4 хвилини до кінця навіть скоротили відставання з 14 до 4 очок. Втім, БК “Рівне” утримав перемогу, вигравши другий матч в сезоні. У Рівного варто відзначити капітана Людмилу Спиридонову, яка завершила гру з 5 очками та 15 підбираннями і саме на її рахунку точний триочковий в кінцівці матчу, який “вбив” надію одеситок відігратись.
БК “Рівне” — Інтерхім-СДЮСШОР ім. Б.Д. Літвака 69:55 (19:13, 13:10, 15:12, 22:20)
БК “Рівне”: Тинщук 6, Кіба 14 + 5 підбирань, Спиридонова 5 + 15 підбирань + 5 передач, Безкоровайна 16, Кучерьонок 15 – старт; Степанюк 7, Павлюк 3, Корнійчук 3