Спорт “Верес” поступився “Руху” у першому спарингу міжсезоння

“Верес” поступився “Руху” у першому спарингу міжсезоння

20240629_8924

Рівненський Верес поступився львівському Руху у першому контрольному матчі літнього міжсезоння. Долю поєдинку було вирішено ще до перерви, коли червоно-чорні пропустили тричі.

Рух – Верес – 4:0 (3:0)

контрольний матч

29 червня 2024 року, Винники, НТБ Рух

Рух (1 тайм): Ледвій (Герета, 30) – Лях, Холод, Слюбик, Сич, Підгурський, Таллес, Пастух, Непейпієв, Руніч, Краснопір.

Рух (2 тайм): Герета (Ванівський, 61) – Кітела (Савчук, 73), Слюсар, Дідик, Роман, Бойко, Притула, Федор, Столярчук (Товарницький, 57), Клайвер, Панченко.
Головний тренер: Віталій Пономарьов.

Верес (1 тайм): Когут (Ющишин, 31) – Протасевич, Мельник, Козубенко, Шевченко, Баран, Вовченко, В.Шарай, Ковалюк, Годя, Мрвальєвич.

Верес (2 тайм): Ющишин (Коркодим, 61) – Гакман, Сміян, Гончаренко, Шух, Петров, Світюха, Вороб’як, Яго, Дахновський, гравець на перегляді.
в.о. головного тренера: Олег Шандрук.

Голи: Руніч (5), Краснопір (26), Таллес (39, з пенальті), Федор (85).

Рівняни у Винниках зіграли дуже експериментальним складом. У складі команди Олега Шандрука на поле виходили одразу восьмеро вихованців U19. А для Іллі Козубенка, Владислава Петрова та Ігоря Вороб’яка цей матч став абсолютним дебютом у складі головної команди.

Верес швидко пропустив. У складі Руху відзначився Василь Руніч. Вже у середині тайму господарі подвоїли перевагу. Двічі рівнян рятував Богдан Когут. Спершу він парирував прямий удар Богдана Слюбика зі штрафного, а потім і добивання. Але рикошетом від поперечини м’яч відскочив до Ігоря Краснопіра, який забивав у вже порожні ворота.

Перед перервою Рух забив втретє. Таллес виконував штрафний удар і м‘яч влучив у руку Романа Ковалюка. Сам Таллес реалізував пенальті – 3:0.

Після перерви на полі з’явився і Роман Гончаренко, який після двох сезонів у Колосі повернувся до Рівного. А також – Віталій Дахновський і Яго Сікейра. Але серйозної загрози воротам Руха рівняни, які лише менше тижня тому вийшли з відпустки, не створили. А господарі забили ще.

Олег Федор пробіг вздовж лінії штрафного майданчика і без жодного спротиву чітко пробив у протихід Арсенію Коркодиму – 4:0.

Перша поразка на зборах. Наступного тижня у Рівному Верес зустрінеться з командою Юрія Вірта – Звягелем.