335023699_774840950669725_8345524714482577795_n-1170x650-1

«ХІТ» – «Кардинал Рівнестандарт» – 5:0 (3:0)

VBET ліга, другий етап, 2 тур
12 березня 2023 року, Рівне, ДЮСШ #4

Арбітри: Святослав Ключник, Олександр Максименко (обидва – Миколаїв), Володимир Дем’янович (Рівне)
Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Юрій Веремчук (Рівне)
Делегат: Денис Пашкевич (Рівне)

«ХІТ»: Кравець (Сухов, 35)- Сірий, Поночовний, Жук, Чернявський – Журба, Школьний, Педяш, Шеремета – Сметаненко, Завертаний, Ліфер, Подлюк.
Головний тренер: Олег Лук‘яненко.

«Кардинал Рівнестандарт»: Бакінський (Рафальський, 37) – Волянюк, Горпинич, Бондар, Кручок – Малиновський, Скибчик, Кравчук, Басич – Тютюрай. Запасні: Дяченко, Піддубний.
Головний тренер: Олександр Бондар.

Голи: Чернявський (1, 37), Сірий (2), Сметаненко (15), Журба (33).
На 35-й хвилині Михайло Волянюк не реалізував дабл-пенальті (воротар).
На 36-й хвилині Олександр Бондар не реалізував дабл-пенальті (воротар).
Попередження: Чернявський (3) – Горпинич (5).

Номінальними господарями у сьогоднішньому матчі на майданчику ДЮСШ №4 були футзалісти столичного «ХІТа». Після вчорашньої нічиєї кияни зробили висновки і продемонстрували серйозність своїх намірів вже на старті матчу.

Вже наприкінці першої хвилини зустрічі Ігор Чернявський класно реалізував педачу від кута майданчика, ударом у дотик відкривши рахунок у матчі.

А вже за п’ятдесят секунд екс-рівнянин Володимир Поночовний асистував Євгену Сірому, який вчасно звільнився від опіки Максима Малиновського і не залишив шансів воротарю – 2:0.

Перед самою перервою Олександр Сметаненко грудьми замкнув передачу Олександра Педяша – 3:0.

Як і вчора, «Кардинал Рівнестандарт» не поступався супернику у боротьбі та швидкості. Але сьогодні рівнянам ніяк не вдавалося реалізувати свої старання у голи. В одному з епізодів голкіпер номінальних господарів Олександр Кравець, навіть зрушив ворота, рятуючи команду.

Потім вище воріт з вигідної позиції пробив Володимир Кручок.

«Кардинал Рівнестандарт» перейшов на гру з п’ятим польовим. Але одразу ж пропустив знову. Олександр Бондар невдало ввів м’яча у гру з аута, Сергій Журба виконав перехоплення і забив четвертий гол.

Потому рівняни не реалізували одразу два десятиметрових. Обидва рази киян врятував Олександр Сухов.

А крапку у матчі поставив ударом у порожні ворота Ігор Чернявський – 5:0.