Новини Рівненщини «КАРДИНАЛ РІВНЕСТАНДАРТ» зазнав третьої поспіль поразки

«КАРДИНАЛ РІВНЕСТАНДАРТ» зазнав третьої поспіль поразки

310326256_3344132079138508_6522418640326140679_n-1170x650-1

Рівняни відкрили рахунок у поєдинку проти «Урагана», але у підсумку поступилися івано-франківцям.

«Кардинал Рівнестандарт» – «Ураган» – 2:4 (1:2)

VBET ліга, третій етап, 4 тур
11 лютого 2023 року, Рівне, ДЮСШ #4

Арбітри: Євген Гордієнко, Євген Диннік (обидва – Одеса), Володимир Дем’янович (Рівне)
Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Юрій Веремчук (Рівне)
Делегат: Денис Пашкевич (Рівне)

«Кардинал Рівнестандарт»: Дяченко – Волянюк, Горпинич, Ланко, Скибчик – Кручок, Басич, Малиновський, Бондар. Запасні: Рафальський, Бакінський, Тютюрай, Піддубний, Коломис.
Головний тренер: Олександр Бондар.

«Ураган»: Савенко – Шотурма, Фаренюк, Корсун, Швед – Микитюк, Мик.Грицина, Мих.Грицина, Абакшин – Терентьєв, Моспан. Запасні: Хом’як, Дичук, Масевич.
Головний тренер: Максим Павленко.

Голи: Кручок (7), Басич (37) – Швед (10, 22), Фаренюк (13), Мих.Грицина (38).
Попередження: Микитюк (36).

Обидві команди дуже яскраво розпочали поєдинок. Одразу заявивши, що звітний матч, за традицією дуелей цих суперників – точно буде результативним.

Удари Данила Абакшина і Артема Фаренюка – потягнув Дмитро Дяченко, який сьогодні вперше у сезоні провів на майданчику увесь матч. А постріл Олександра Басича парирував Юрій Савенко.

Саме Олександр Басич став одним із героїв результативної атаки рівнян. Олександр Бондар перехопив м’яча біля власних воріт і замість виносу куди подалі – зряче відкинув вперед на Басича. Олександр одним пасом кинув у прорив Володимира Кручка. Тому вистачило трьох дотиків, щоб пробігти пів майданчика і забити – 1:0!

Господарі мали шанси подвоїти перевагу, але натомість пропустили після стандарту. Гості виконали кутовий справа і м’яч опинився у Мар’яна Шведа, а той пробив з середньої відстані з такою силою, що заледве не розірвав сітку за спиною Дмитра Дяченка! Гармата – 1:1.

І майже одразу гості вийшли вперед. Роман Горпинич на п’ятачку не дограв із Артемом Фаренюком і той по-хокейному підставив ногу під простріл з лівого краю – 1:2.

Невідомо, що казав Олександр Бондар команді у перерві, але всі плани на другий тайм рівнянам зіпсував швидкий третій гол «Урагану». Мар’ян Швед сам пробіг лівим флангом практично через увесь майданчик, зблизився із воротарем і красиво пробив над – 1:3.

Далі вже гості не реалізували декілька хороших моментів. Включно із ударом Миколи Грицини у поперечину. І вже рівняни їх за це покарали.

Олександр Бондар і Максим Малиновський дотепно розіграли штрафний, останній віддав на вільного Олександра Басича, який ударом “черпачком” переграв Юрія Савенка – 2:3.

До сирени залишалося три хвилини, а гості мали у своєму пасиві 5 фолів. Чим не шанс відігратися?

Але, як і в грі першого кола, долю цього матчу вирішила індивідуальна майстерність. Михайло Грицина, отримавши м’яча від свого воротаря, спокійно пройшов через увесь майданчик, хитнув Романа Горпинича і ідеально під стієчку пробив з десяти метрів – 2:4.

Третя поспіль поразка рівнян у чемпіонаті.