Всі новини “Пекельна гонка” промайнула на Рівненщині (ФОТО)

“Пекельна гонка” промайнула на Рівненщині (ФОТО)

Відбулися пригодницькі перегони “Ostrog trail-2022”. Учасники перегонів змагалися у трьох заліках:

• Маршрут протяжністю близько 35+ кілометрів.
  • Маршрут протяжністю близько 20+кілометрів. («Дорослі» та «Юніори»)
  • Сімейний маршрут близько 10 км. (учасники сім’ї з дітьми до 14 років)
  • Екскурсійний маршрут м. Острогом (програма розрахована для молоді від 12 років та дорослих).

До речі, останній маршрут – це новинка змагань, що була запроваджена за ініціативи тимчасового переміщених осіб, які прагнуть пізнати історію нашого краю.

До участі в змаганнях зголосилися 87 учасників з м. Києва та семи областей України, зокрема Рівненської, Волинської, Житомирської, Запорізької, Хмельницької , Донецької та Вінницької областей.

На дистанції 35 км перемогу здобула команда «Кустолази» Луцьк\Оржів, друге місце у представників Хмельниччини – команди «Багнети», третє місце – представників Вінничини- команда «Ямайка».

Забіг на 20 кілометрів, на якій змагаються, як юніори так і дорослі учасники. Серед юніорів перше місце здобула команда «La Nikola» з м. Рівного, друге місце – команда «Уклейки» з м. Острога, третє місце- команда пластунів з м. Рівного за назвою «ДЗП».

Дорослі на дистанції «20км+» поділили місця наступним чином: перше місце -«Rivne Sport» з м. Рівного, друге місце дівчата з Волині -“Страшні спеціалістки”. третє місце – постійні учасники змагань – команда “Патруль з Луцька.

І сама важлива дистанція це «Сімейний маршрут». Ця дистанція на якій всі учасники-діти не залежно, якими прийдуть до фінішу – отримають призи. Перше місце виборола команда «Сплінтери» з м. Рівного, другими була команда «СУМ НАсТРІЙ» з м. Києва, третіми – команда «Галопом по болотах» з м. Острог.

Джерело: Острозька міська рада